Bayram arafasida 225-sonli maktabning pedagoglar jamoasi Murad Buildings vakillarini samimiyat bilan kutib oldi. Maktab, qurilishi davom etayotgan Regnum Plaza turar joy majmuasi yaqinida joylashgan. Kompaniya mamnuniyat bilan ustozlarni bayram bilan qutladi va har kuni yosh avlod tarbiyasiga mehnati va qalbini baxsh etayotgan pedagoglarga shaxsiy minnatdorlik bildirdi.
Bayramni yanada chiroyli qilgan voqea – maktab o‘quvchilari tayyorlagan konsert dasturi bo‘ldi: bolalar she’r o‘qidilar, qo‘shiqlar kuyladilar va ustozlari uchun raqs ijro etdilar. Tadbir iliq va samimiy ruhda o‘tdi — zalda qarsaklar va minnatdorlik so‘zlari yangradi.
Murad Buildings vakillari ta’kidlaganidek, o‘qituvchi mehnati — bu jamiyat kelajagini barpo etadigan poydevordir. Kompaniya nomidan ularning fidoyiligi va farzandlarga baxsh etayotgan ilhomi uchun minnatdorlik so‘zlari yangradi.
“Ustoz — bu kelajakka yo‘l ochib beradigan inson. Biz quvonamizki, loyihalarimiz yonida nafaqat zamonaviy arxitektura, balki an’analar, madaniyat va yangi avlodni tarbiyalayotgan insonlarga hurmat ham barhayot. Sizlarni kasb bayramingiz bilan tabriklaymiz, sihat-salomatlik, baxt va minnatdor shogirdlar tilaymiz”, — deya ta’kidladi Regnum Plaza jamoasi.
225-maktab yonida qurilayotgan Regnum Plaza turar joy majmuasi zamonaviy qulaylik va hudud rivojlanishining ramziga aylanadi. Murad Buildings uchun loyihalar shahar hayotiga uyg‘un kirib borishi va ijtimoiy tashabbuslarni qo‘llab-quvvatlash muhimdir.
O‘qituvchilarni tabriklash va maktab konsertida ishtirok etish kompaniya falsafasining bir qismi hisoblanadi: bu nafaqat sifatli uy-joy barpo etish, balki kelajak avlod uchun uyg‘un va ilhomlantiruvchi muhit yaratishga ham e’tibor qaratishdir.

В преддверии праздника педагогический коллектив школы №225 гостеприимно открыл двери для Murad Buildings.. Школарасположена вблизи строящегося жилого комплекса Regnum Plaza. Компания с удовольствием поздравила педагогов с Днем Учителя и лично выразила признательность тем, кто каждый день вкладывает силы и сердце в воспитание подрастающего поколения.
Праздничный день украсил концерт, подготовленный учениками школы: ребята читали стихи, исполняли песни и танцевали для своих наставников. Атмосфера получилась особенно тёплой и душевной — в зале звучали аплодисменты и слова благодарности.
Представители Murad Buildings отметили, что труд учителя — это фундамент, на котором строится будущее общества. От имени компании прозвучали слова признательности за их преданность делу и вдохновение, которое они дарят детям.
«Учитель — это человек, который открывает дорогу в будущее. Мы рады, что рядом с нашими проектами живет не только современная архитектура, но и уважение к традициям, культуре и тем, кто воспитывает новое поколение. Поздравляем вас с профессиональным праздником и желаем здоровья, счастья и благодарных учеников», — подчеркнула команда Regnum Plaza.
Жилой комплекс Regnum Plaza, который строится рядом со школой, станет символом современного комфорта и развития района. Для Murad Buildings важно, чтобы проекты органично вписывались в жизнь города и поддерживать социальные инициативы.
Поздравление педагогов и участие в школьном концерте стали частью философии компании: заботиться не только о создании качественного жилья, но и о формировании гармоничной и вдохновляющей среды вокруг для будущих поколений.