Bayram arafasida 225-sonli maktabning pedagoglar jamoasi Murad Buildings vakillarini samimiyat bilan kutib oldi. Maktab, qurilishi davom etayotgan Regnum Plaza turar joy majmuasi yaqinida joylashgan. Kompaniya mamnuniyat bilan ustozlarni bayram bilan qutladi va har kuni yosh avlod tarbiyasiga mehnati va qalbini baxsh etayotgan pedagoglarga shaxsiy minnatdorlik bildirdi.
Bayramni yanada chiroyli qilgan voqea – maktab o‘quvchilari tayyorlagan konsert dasturi bo‘ldi: bolalar she’r o‘qidilar, qo‘shiqlar kuyladilar va ustozlari uchun raqs ijro etdilar. Tadbir iliq va samimiy ruhda o‘tdi — zalda qarsaklar va minnatdorlik so‘zlari yangradi.
Murad Buildings vakillari ta’kidlaganidek, o‘qituvchi mehnati — bu jamiyat kelajagini barpo etadigan poydevordir. Kompaniya nomidan ularning fidoyiligi va farzandlarga baxsh etayotgan ilhomi uchun minnatdorlik so‘zlari yangradi.
“Ustoz — bu kelajakka yo‘l ochib beradigan inson. Biz quvonamizki, loyihalarimiz yonida nafaqat zamonaviy arxitektura, balki an’analar, madaniyat va yangi avlodni tarbiyalayotgan insonlarga hurmat ham barhayot. Sizlarni kasb bayramingiz bilan tabriklaymiz, sihat-salomatlik, baxt va minnatdor shogirdlar tilaymiz”, — deya ta’kidladi Regnum Plaza jamoasi.
225-maktab yonida qurilayotgan Regnum Plaza turar joy majmuasi zamonaviy qulaylik va hudud rivojlanishining ramziga aylanadi. Murad Buildings uchun loyihalar shahar hayotiga uyg‘un kirib borishi va ijtimoiy tashabbuslarni qo‘llab-quvvatlash muhimdir.
O‘qituvchilarni tabriklash va maktab konsertida ishtirok etish kompaniya falsafasining bir qismi hisoblanadi: bu nafaqat sifatli uy-joy barpo etish, balki kelajak avlod uchun uyg‘un va ilhomlantiruvchi muhit yaratishga ham e’tibor qaratishdir.

Murad Buildings Congratulates Teachers of School No. 225 on Teacher’s Day
Tashkent — On the eve of Teacher’s Day, Murad Buildings visited School No. 225, located near the construction site of the Regnum Plaza residential complex, to extend its warmest congratulations to the teaching staff. The company expressed deep appreciation to educators who dedicate their knowledge, energy, and passion to shaping the next generation.
The celebration featured a heartfelt concert organized by the students. Performances included poetry, songs, and dances prepared for their teachers, creating a festive and emotional atmosphere filled with gratitude and applause.
Representatives of Murad Buildings emphasized the importance of education as the foundation of society’s future:
“A teacher is someone who opens the road to the future. We are proud that alongside our projects there is not only modern architecture, but also respect for traditions, culture, and those who nurture the next generation. We congratulate you on this special day and wish you health, happiness, and grateful students,” — stated the Regnum Plaza team.
Currently under construction, Regnum Plaza will stand as a symbol of modern comfort and the district’s development. For Murad Buildings, it is essential that each project not only enhances urban living standards but also integrates into the city’s social and cultural life.
This initiative reflects the company’s broader philosophy: to create not only high-quality residential spaces but also to contribute to building a harmonious and inspiring environment for future generations.